Par mums

  • Ilggadēja pieredze

    20+ gadu pieredze projektu un projektu portfeļu vadībā dažādās nozarēs un industrijās

  • Nozares profesionāļi

    Starptautiskā IPMA-A līmeņa projektu direktora sertifikāts un darbu pozitīvas atsauksmes

  • Pretimnākoša attieksme

    Praktiski katrs no pakalpojumiem tiek pielāgots tieši klienta specifikai un vēlmēm.

Konsultācijas projektu vadībā

PM Academy sākotnējais radītājs bija Ivars, kuram ar laiku pievienojās draugs un domubiedrs Pēteris. Var droši apgalvot, ka Ivaram un Pēterim projektu vadība ir asinīs – projektu vadība ir viņu dzīves sastāvdaļa neatkarīgi no industrijas vai darba specifikas. Viņiem patīk un arī izdodas.

Uzņēmuma priekšrocība ir apzināti un praksē pārbaudīti projektu vadītāji un komandas locekļi, kurus mēs spējam nodrošināt projekta veiksmīgai izpildei. Mūsu piedāvātie speciālisti tiek rūpīgi vērtēti, apmācīti un sagatavoti darbam projektos. Katrs projekts un konsultācija tiek pieskatīta un atbalstīta no vecākā partnera puses, šādi nodrošinot augstāko kvalitāti izpildītajiem darbiem.

100

Realizētu
projektu

300

Apmācību
dienas

27

Konsultāciju
projekti

20

Gadu
pieredze

Mūsu pakalpojumi

Mūsu pakalpojumu spektrā Jūs atradīsiet sev nepieciešamo risinājumu projektu vadības jomā, vai tā būtu praktiska projektu vadīšana no idejas līdz pat projekta noslēgumam, vai projekta vadītāja un komandas piemeklēšana Jūsu projektiem, vai arī Jūsu projektu vadītāju profesionālisma pilnveidošana. Jūsu projektu veiksmīga realizācija ir mūsu prioritāte.

Projektu apmācības

Apmācības projektu vadīšanā

Mēs nodrošinām organizācijai pielāgotas apmācības gan projektu vadīšanas iesācējiem, gan pieredzējušiem līderiem.

Lasīt vairāk

Projektu ārpakalpojums

Profesionāļu piesaiste uz laiku

Piedāvājam pilna cikla ārpakalpojuma projektu vadītāja, projekta komandas dalībnieku un projektu portfeļa pārvaldnieka piesaisti jūsu organizācijā.

Lasīt vairāk

Projektu realizācija

Projektu realizācija

Mēs nodrošinām pilna cikla projektu realizēšanu un ieviešanu IT, Būvniecības, Mārketinga, Biznesa attīstības, Pasākumu īstenošanas un citiem projektiem.

Lasīt vairāk

Mūsu komanda

Mūsu komanda sastāv no vairākiem projektu vadības speciālistiem. Katrs no viņiem ir savas jomas eksperts ar ilggadēju pieredzi projektu vadībā.

Ivars Rungis
Ivars Ruņģis
Vecākais partneris

Uzņēmuma vadošais partneris un dibinātājs. Ivaram ir plaša un vairāk, kā divdesmit gadu pieredze lielo projektu, programmu un projektu portfeļu pārvaldībā, strādājot Swedbank, Citadele banka, kā arī starptautiskajā projektu vadīšanas asociācijā IPMA par Viceprezidentu.
Lasīt vairāk

Pēteris Rimšs
Pēteris Rimšs
Vecākais partneris

Uzņēmuma vecākais partneris un līdzīpašnieks. Pēterim ir daudzgadēja pieredze projektu vadīšanā un projekta vadīšanas metodoloģiju izstrādē, strādājot, Citadele banka, Rīgas Satiksme, Latvijas Zāļu verifikācijas organizācija un Zalaris.
Lasīt vairāk
lorem ipsum dolores

Agate Reuta-Odiņa
Agate Reuta-Odiņa
Partneris

Uzņēmuma partnere. Agate ir pieredzējusi personāla vadības speciāliste un vadītāja ar vairāku gadu pieredzi pilna cikla personāla atlases projektos, personāla vadības normatīvu pārzināšanā, kā arī starptautiskos personāla nomas projektos, strādājot, Lidosta Rīga un citos uzņēmumos.
Lasīt vairāk